30 ncu Siyah At Turnuvasının Şampiyonu Torno Öz İş

 

Ödül Töreni 17 Mayıs 2019 Cuma günü saat 19,00 da LSD lokalinde yapılacaktır.

 

 ÖDÜL ALAN TAKIM OYUNCULARI VE MASA BİRİNCİLERİ

PUAN         AVARAJ

1.TORNO ÖZ.İŞ                                             16               26,0

     EKİN ARCA                  

     ŞAHİN ŞAHMARAN

   ALİHAN KARYAGDYYEV

   SARP MUTLUEL

2.ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI            15               26.0

     KEMAL YILDIRIM

     GÖRKEM YALOVALI

     TUĞRA VURANA

     ARSIN ÖZER

     3.K.T.KOOP. LTD.                                          12               26,5

          YÜCEL ÜNSAÇ

          MEHMET AKGÜN

      BERTUĞ İLGİLİLER

      OSMAN ŞAN

     4.DR. ALİ ÖZSOY                                           9                 17,5

      5.BALTACI ASANSÖR                                    9                 16.5

     6.SEK                                                               9                 16,0

     7.DENİZ PLAZA                                              8                 18,0

     8.PINAR                                                         7                 15.5

     9.İZMER LTD.                                                 3                 10,5

    10.COLGATE                                                   0                 6.5

MASA BİRİNCİLERİ

1.MASA BİRİNCİSİ: EKİN ARCA

2.MASA BİRİNCİSİ: MEHMET AKGÜN

3.MASA BİRİNCİSİ:TUĞRA VURANA

4.MASA BİRİNCİSİ:SARP MUTLUEL

 

24 Ncü Salih Başman Anı Turnuvası 2 nci Tur

Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası Tamamlandı

Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasına derneğimizden katılan ,  Bartu Akova, 237 katılımcının yarışdığı 8 yaş genel kategorisinde 237 yarışmacı içerisinde 11 turda sadece 4 mağlubiyet alarak 6 puanla 95 inci sırayı aldı. 9 yaş genel kategorisinde de Arda Köle 11 turda 4 mağlubiyetle 6.5 puanla 273 katılımcı içerisinde 78 nci sırayı aldı. 10 yaş kategorsinde ise Tuğra Vurana 11 turda sadece 3 mağlubiyetle 5.5 puanla 250 katılımcı içerisinde 116 ncı sırayı aldı. Derneğimizin 3 minik sporcusunu göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederiz.

Dormen Bilişim Satranç Turnuvası Birincisi Avarajla Türkmen Coşan

Dormen Bilişim Turnuvasında Dereceye Giren ve Ödül Alanlar..

Turnuvanin Ödül Töreni 25 Ocak Cuma Akşamı saat 18.30 da LSD Lokalinde Yapılacaktır.

Final ranking
Rank SNo. Name Rtg FED Pts BH.
1 7 COŞAN TÜRKMEN 1805 TUR 28 PLAKET
2 1 ARCA  EKİN 1983 TUR 27½ PLAKET
3 6 SERİNKAN TOLGA 1809 TUR 27½ PLAKET
5 8 YILDIRIM KEMAL 1753 TUR 5 24½ UKD Ö. Ö.
8 32 KARYAGDYYEV ALİHAN 0 TUR 23 11 YAŞ Ö.Ö.
15 17 VURANA  TUĞRA 1386 TUR 24 9 YAŞ Ö.Ö
16 16 İLGİLİLER BERTUĞ 1409 TUR 23 8  YAŞ Ö. Ö.
22 22 KÖPRÜCÜ NURTEN NUR 1281 TUR 3 21½ BAYAN Ö. Ö.
25 18 TÜRÜKÖZÜ EGEMEN 1367 TUR 22½ 12 YAŞ Ö.Ö.
26 23 UYAL EGE 1265 TUR 22 10 YAŞ Ö.Ö.

Son Tur sonuçları

Round 7 on 2019/01/18 at 18.30
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 SERİNKAN TOLGA 1  –  0 COŞAN TÜRKMEN
2 ARCA  EKİN 1  –  0 KARYAGDYYEV ALİHAN
3 KIRAÇOĞLU NEJAT 4 0  –  1 4 ÇELİK İBRAHİM
4 YILDIRIM KEMAL 4 1  –  0 4 YALOVALI GÖRKEM
5 COŞAN GÖKMEN 4 1  –  0 ASLIM AHMET
6 ŞAHMARAN ŞAHİN +  –  – VURANA  TUĞRA
7 SEMAAY KAĞAN 3 –  –  + YILDIRIM OSMAN
8 DİREKCİ MEHMET 3 0  –  1 3 TOZAKI HALİL
9 SONEL ERGÜN 3 1  –  0 3 KÖLE ARDA
10 HRISTODULUDIS CHRİSTAKIS 3 ½  –  ½ KÖPRÜCÜ NURTEN NUR
11 ŞEB EMRE +  –  – TÜRÜKÖZÜ EGEMEN
12 İLGİLİLER BERTUĞ +  –  – UYAL EGE
13 TÜRKAY DORUK +  –  – 2 BULANCAK BARAN
14 ÖZER ASRIN 2 0  –  1 2 DİREKCİ DİLAN
15 KIRANEL ELDEM 1 –  –  – 1 KIRANEL EYLEM
16 ŞABAN MEHMET 1 0  –  1 1 BULUÇ DEREN

Dormen Bilişim Turnuvasında 6 ncı Tur Geride Kaldı

DORMEN BİLİŞİM, 2018_Genel Sıralama için Tıklayınız.

6 ncı tur sonuçları

Round 6 on 2019/01/11 at 18.30
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 COŞAN TÜRKMEN 1  –  0 4 KIRAÇOĞLU NEJAT
2 ÇELİK İBRAHİM ½  –  ½ 4 SERİNKAN TOLGA
3 ASLIM AHMET 0  –  1 ARCA  EKİN
4 KARYAGDYYEV ALİHAN 1  –  0 ŞAHMARAN ŞAHİN
5 TOZAKI HALİL 3 0  –  1 3 YILDIRIM KEMAL
6 KÖLE ARDA 3 0  –  1 3 COŞAN GÖKMEN
7 YALOVALI GÖRKEM 3 1  –  0 3 SONEL ERGÜN
8 YILDIRIM OSMAN 1  –  0 İLGİLİLER BERTUĞ
9 ŞEB EMRE –  –  + VURANA  TUĞRA
10 TÜRÜKÖZÜ EGEMEN 0  –  1 2 HRISTODULUDIS CHRİSTAKIS
11 DİREKCİ DİLAN 2 0  –  1 2 SEMAAY KAĞAN
12 BULANCAK BARAN 2 0  –  1 2 DİREKCİ MEHMET
13 UYAL EGE 2 ½  –  ½ 2 TÜRKAY DORUK
14 KÖPRÜCÜ NURTEN NUR 1  –  0 1 KIRANEL ELDEM
15 KIRANEL EYLEM 1 0  –  1 1 ÖZER ASRIN
16 ŞABAN MEHMET 1 –  –  + 0 BULUÇ DEREN

7 nci Tur Eşlendirme

Date : 2018/12/07 To 2019/01/18
Round 7 on 2019/01/18 at 18.30
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 SERİNKAN TOLGA COŞAN TÜRKMEN
2 ARCA  EKİN KARYAGDYYEV ALİHAN
3 KIRAÇOĞLU NEJAT 4 4 ÇELİK İBRAHİM
4 YILDIRIM KEMAL 4 4 YALOVALI GÖRKEM
5 COŞAN GÖKMEN 4 ASLIM AHMET
6 ŞAHMARAN ŞAHİN VURANA  TUĞRA
7 SEMAAY KAĞAN 3 YILDIRIM OSMAN
8 DİREKCİ MEHMET 3 3 TOZAKI HALİL
9 SONEL ERGÜN 3 3 KÖLE ARDA
10 HRISTODULUDIS CHRİSTAKIS 3 KÖPRÜCÜ NURTEN NUR
11 ŞEB EMRE TÜRÜKÖZÜ EGEMEN
12 İLGİLİLER BERTUĞ UYAL EGE
13 TÜRKAY DORUK 2 BULANCAK BARAN
14 ÖZER ASRIN 2 2 DİREKCİ DİLAN
15 KIRANEL ELDEM 1 1 KIRANEL EYLEM
16 ŞABAN MEHMET 1 1 BULUÇ DEREN

Lig Maçlarında 4 ve 5 nci Turlar 6 Ocak Pazar Günü Oynandı

4 ve 5 nci turlarda takımımızın sonuçları ve genel sonuçlar kiçin tıklayınız..

4. Tur on 2019/01/06 at 10.00
Masa 10   LEFKOŞA SATRANÇ DERNEĞİ Rtg 7   DUMLUPINAR Rtg 2½:3½
1.1
Haznedaroğlu, Kivanç
2486
Baltag, Iulian
2423 1 – 0
1.2
Ağdelen, Hüseyİn Can
2208
Kansal, Evrİm
2153 ½ – ½
1.3
Arca, Ekİn
1983
Kansal, Çağin
2052 0 – 1
1.4
Kiraçoğlu, Nejat
1881
Küçük, Doğukan
1975 0 – 1
1.5
Uslu, Sİmge
1934
Sağlamer, Ayşen
1760 1 – 0
1.6
Yildirim, Kemal
1753
Karakuş, Alİ
1692 0 – 1
5. Tur on 2019/01/06 at 15.00
Masa 3   MAĞUSA SATRANÇ DERNEĞİ Rtg 10   LEFKOŞA SATRANÇ DERNEĞİ Rtg 1½:4½
1.1
Demİrcİler, Erhan
1946
Haznedaroğlu, Kivanç
2486 0 – 1
1.2
Deva, Atİlla
1946
Ağdelen, Hüseyİn Can
2208 0 – 1
1.3
Uslu, Halİt
1837
Arca, Ekİn
1983 ½ – ½
1.4
Alşan, Ahmet
1743
Serhun, Haluk Ramon
1806 ½ – ½
1.5
Hİkmet, Nesrİn
1373
Çobanoğlu, Denİz Ahcihoca
1657 ½ – ½
1.6
Sari, Emİrcan
1485
Yildirim, Kemal
1753 0 – 1