19 MAYIS GENÇLİK SATRANÇ TURNUVASI

19 MAYIS GENÇLİK SATRANÇ TURNUVASI

KKTC Satranç Federasyonu 19 mayıs çarşamba günü gençlere yönelik turnuva düzenleycektir. Dernek oyuncularımız bilgilerine;

"19 Mayıs 2021 Çarşamba Saat: 18:30'da, Lichess platformunda online satranç turnuvası yapılacaktır. Turnuva, kapalı turnuva olup, 2003 - 2009 tarihleri ve arasında doğan KKSF lisanslı sporcuları katılabilir."

Turnuvaya kayıt olmak isteyenler:

a) Öncelikle Federasyona mail gönderip, ADI SOYADI, LICHESS KULLANICI ADI, DOĞUM TARİHİ, BAĞLI BULUNDUĞU KULÜP/DERNEK VEYA OKULU YAZARAK ([email protected]) başvuru yapacaklardır.

b) Başvurusu onaylananlara mail ile Takım üyeliği ve turnuva kayıt şifresi gönderilecektir.

c) Turnuvaya www.lichess.org online turnuva sayfasından yarışma linkini tıklayarak (https://lichess.org/swiss/tifPwlBu), üyelikleri yoksa kendi kullanıcı adı ve şifresini oluşturarak üye olacaklardır.

d) Daha sonra Federasyondan gönderilen şifre ile KUZEY KIBRIS SATRANÇ FEDERASYONU takımına üye olacaklar ve turnuva linkinden turnuvaya kayıt yapacaklardır. Şifreyi Federasyona başvuru yapmayanlara vermek yasaktır.

e) Kayıt yapmakta sorun yaşayanlar Federasyon ofisinden (0392 223 61 33) veya Ahmet Kansal (0533 861 3640) teknik destek ve yardım talep edebilirler.

Not 1: Sporcular bireysel başvuru yapabileceği gibi Dernekleri aracılığı ile toplu başvuru yapabilirler.

Not 2: Turnuvaya kayıtta sorun yaşamamak için başvuru ve kayıt işleminin son güne bırakılmaması tavsiye edilir.

Dosyalar